Görüntülüyor 4 Sonuç(lar)
Dana Bonfile Izgaralar

Dana Bonfile

Kasaptan eti dana bonfilenizi aldınız ve evde pişirirken en çok karşılaştığımız sorunlardan biri, etin lezzetsiz ve kuru oluşudur. Ne kadar isteseniz de dana bonfile pişirmek meziyet ister. Siz en iyisi Harman Restoran’ın usta şeflerin uzmanlığı ile pişirilen dana bonfileyi mutlaka deneyin. Siparişleriniz ve detaylar için bize 7/24 bir telefonla yani 0549 412 98 49 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Izgaralar Karışık Izgara

Karışık Izgara

Bir yanda nefis pirzola, diğer yanda harika pişirilmiş antrikot, harika kasap köfte ve bir birinden farklı lezzette garnitür ile karışık ızgaramız sofranızda. Harman Restoran’ın usta şeflerin uzmanlığı ile pişirilen karışık ızgarayı mutlaka denemelisiniz. Siparişleriniz ve detaylar için bize 7/24 bir telefonla yani 0549 412 98 49 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Pirzola

Pirzola

Türk mutfağına ait eski tariflere baktığınızda et olarak sık sık kuzunun kullanıldığını görebilirsiniz. Nitekim kuzu eti doğru ve ustası tarafından pişirildiğinde çok lezzetli olabilir. Özellikle lokum gibi kuzu pirzolanın tadına doyum olmaz. Siz de bu enfes lezzete sofranızda yer vermek isterseniz, Harman Restoran’ın usta şeflerin uzmanlığı ile pişirilen kuzu pirzolayı mutlaka denemelisiniz. Şimdiden afiyet olsun  

Köfte

Harman Köfte

Izgara Köfte; közlenmiş biber, dilim domates, patates kızartması, bulgur pilavı ve acı sos ile sofranıza servis edilmektedir. Harman Restoran’ın usta şeflerin uzmanlığı ile pişirilen ızgara köfteyi mutlaka deneyin. Siparişleriniz ve detaylar için bize 7/24 bir telefonla yani 0549 412 98 49 numaramızdan ulaşabilirsiniz.